
| Årtal: | 2008 |
| Skick: | Mycket bra (4 av 5) |
| Originalgaranti: | Medföljer ej |
| Box: | Medföljer ej |
| Trycktestad: | Ja |
| Modell: | A2334024-G631-445A |
| Tillverkare: | Breitling |
| Serie: | Montbrillant Legende |
| Typ: | Herrklocka, dressmodell |
| Diameter: | Ø 47 mm |
| Tjocklek: | 15 mm |
| Boett: | Stål |
| Baksida boett: | Solid |
| Armband: | Stål |
| Urtavla: | Vit med indexmarkeringar |
| Spänne: | Viklås i stål |
| Glas: | Repskyddat safirglas |
| Urverkstyp: | Automatiskt, självuppdragande |
| Sekundvisare: | Svepande |
| Gångreserv: | 42 timmar |
| Datumangivelse: | Datum |
| Funktioner: | Kronograf |
| Övrigt: | Kronometer (COSC-certifierad) |