
| Årtal: | 2009 |
| Skick: | Mycket bra (4 av 5) |
| Originalgaranti: | Ja |
| Box: | Originalbox medföljer |
| Trycktestad: | Ja |
| Modell: | 111.25.26.60.55.001 |
| Tillverkare: | Omega |
| Serie: | Constellation 22.5 mm |
| Typ: | Damklocka |
| Diameter: | Ø 25.5 mm |
| Tjocklek: | 7.5 mm |
| Boett: | 18 karat gult guld stål |
| Armband: | 18 karat gult guld |
| Urtavla: | Vit pärlemor med diamanter |
| Spänne: | Viklås i 18 karat gult guld |
| Glas: | Repskyddat safirglas |
| Bezel (ring): | Diamantinfattad |
| Urverkstyp: | Kvarts (batteridrivet) |
| Sekundvisare: | Tickande |