
| Årtal: | Ca 2007 |
| Skick: | Bra (3 av 5) |
| Originalgaranti: | Medföljer ej |
| Box: | Medföljer ej |
| Trycktestad: | Ja |
| Modell: | 1466.71.00 |
| Tillverkare: | Omega |
| Serie: | Constellation 22.5 mm |
| Typ: | Damklocka |
| Diameter: | Ø 22 mm |
| Tjocklek: | 7 mm |
| Boett: | Stål |
| Armband: | Stål |
| Urtavla: | Vit pärlemor |
| Spänne: | Viklås i stål |
| Glas: | Repskyddat safirglas |
| Bezel (ring): | Diamantinfattad |
| Urverkstyp: | Kvarts (batteridrivet) |
| Sekundvisare: | Tickande |