
| Årtal: | 2025 |
| Skick: | Ny / Oburen (5 av 5) |
| : | Ja |
| Box: | Originalbox medföljer |
| Modell: | 130.53.39.21.02.002 |
| Tillverkare: | Omega |
| Serie: | Constellation Globemaster Co-Axial Chronometer 39mm |
| : | |
| Diameter: | Ø 39.00 mm |
| Tjocklek: | 12.50 mm |
| Boett: | 18 karat gult guld 18 karat gult guld |
| Baksida boett: | Repskyddat safirglas |
| Armband: | Läder läder |
| : | Med |
| Spänne: | I 18 karat gult guld 18 karat gult guld |
| : | |
| Bezel (ring): | 18 karat gult guld 18 karat gult guld, |
| : | |
| : | |
| Urverk: | Med 39 juveler, 25200 vph |
| Gångreserv: | 60 timmar |
| : | |
| Övrigt: | , |