
| Årtal: | Ca 2011 |
| Skick: | Bra (3 av 5) |
| Originalgaranti: | Medföljer ej |
| Box: | Medföljer ej |
| Trycktestad: | Ja |
| Modell: | 123.12.35.60.52.001 |
| Tillverkare: | Omega |
| Serie: | Constellation Quartz 35mm |
| Typ: | Damklocka, dressmodell |
| Diameter: | Ø 35 mm |
| Tjocklek: | 10 mm |
| Boett: | Stål |
| Baksida boett: | Solid |
| Armband: | Vitt gummi |
| Urtavla: | Vit med diamanter, självlysande visare |
| Spänne: | Bygelspänne i stål |
| Glas: | Repskyddat safirglas |
| Bezel (ring): | Stål |
| Urverkstyp: | Kvarts (batteridrivet) |
| Sekundvisare: | Tickande |
| Urverk: | Omega 1532 med 6 juveler |
| Gångreserv: | 2 timmar |
| Datumangivelse: | Datum, sakta datumskifte |
| Funktioner: | End-of-life |
| Ambassadörer: | Michelle Wie |