
| Årtal: | 2010 |
| Skick: | Mycket bra (4 av 5) |
| Originalgaranti: | Ja |
| Box: | Originalbox medföljer |
| Trycktestad: | Ja |
| Modell: | CJF1314.BA0580 |
| Tillverkare: | TAG Heuer |
| Serie: | Link 33 mm Diamond Dial And Bezel |
| Typ: | Damklocka, Dress / Sport |
| Diameter: | Ø 33 mm |
| Tjocklek: | 9.3 mm |
| Boett: | Polerat stål |
| Baksida boett: | Solid |
| Armband: | Polerat stål |
| Urtavla: | Vit pärlemor med diamanter, självlysande visare |
| Spänne: | Viklås i stål |
| Glas: | Repskyddat safirglas |
| Bezel (ring): | Diamantinfattad |
| Diamanter: | 68 stycken, totalt 0.91 carat |
| Urverkstyp: | Kvarts (batteridrivet) |
| Sekundvisare: | Tickande |
| Urverk: | 32768 vph |
| Gångreserv: | 2 timmar |
| Datumangivelse: | Datum |
| Funktioner: | Kronograf |
| Övrigt: | Skruvkrona |
| Ambassadörer: | Uma Thurman |